Hakkımızda

Siz saygıdeğer müşterilerimize daha büyük çapta ve etkinlikte hizmet verebilmek, firmamız iş hacmini ve ürün portföyünü genişletmek amaçlarıyla 2011 senesinde Safic-Alcan, Interplast’ ın çoğunluk hisselerini satın aldı. Hemen sonrasında Safic-Alcan’ ın Avrupa kauçuk alanındaki liderlik gücünü Türkiye’ ye aktarmak için ‘’Kauçuk’’ departmanımızı kurduk ki Interplast bünyesinde Kauçuk, Mühendislik Plastikleri, EPDM ve PU Zemin Sistemleri departmanlarımız arasında güzel bir sinerji oluşturduk.


Sonraki büyüme adımımız Ekim 2012’ de Kişisel Bakım, İlaç, Gıda ve Besin Takviyeleri, Endüstriyel, Evsel ve Araba Bakım Ürünleri, Parfüm ve Esans Hammaddeleri,  Veterinerlik ve Tarım departmanlarının Hayat Bilimleri ana çatısı altında kurulmasıyla oldu ki hemen akabinde de Kasım 2012’ de Boya & Yapıştırıcılar, Pigment ve Dolgular departmanlarımızın kuruluşlarını gerçekleştirdik.


Safic-Alcan 1847 yılında kurulmuş olup, şirket merkezi Puteaux/Fransa’ dadır, ayrıca aralarında Çin, Hindistan ve Amerika’ nın olduğu 25’ den fazla ülkede de ofisleri bulunmaktadır. Safic-Alcan Group, 400 milyon €’ luk cirosu ile Avrupa’ nın özel kimyasallar alanında önde gelen distributor teşkilatlarından birisidir. Grubumuz organik büyümesinin yanı sıra satınalmalarla da bu büyümeyi tüm alanlarda artan bir şekilde gerçekleştirmektedir. Safic-Alcan, kauçuk, termoplastik, boya, yapıştırıcı, kozmetik, gıda, ilaç, deterjan ve diğer endüstriyel kimyasallar alanında aktivitelerini sürdürmektedir.


Interplast, Türkiye’ de bir Safic-Alcan şirketi olup 2004 senesinde kurulmuştur. Ana yapı olarak mühendislik plastikleri, EPDM ve PU ürünlerin satış ve teknik desteği ile uzman olan şirketimiz daha da geniş bir alanda ürün portföyüne sahip olmak adına çalışmalarına devam etmektedir. Halihazırda şirketimizde 30 çalışanımız olup, süreklilik, daha etkin satış ve hizmet ağı için çalışan sayımızı arttırmak adına çalışmalar yapmaktayız. Şirketimizin 20’ den fazla ülkeden 50’ nin üzerinde tedarikçileri bulunmaktadır. 


Saygıdeğer tedarikçilerimizle değerli ortaklıklar oluşturuyor olmamızın yanısıra, depratmanlarımız arasında ve Safic-Alcan Group bünyesinde de sinerji yaratmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Yüksek kalitedeki ürünler, çalışmayı seçtiğimiz özel tedarikçilerimizin yüksek servis seviyesi ve rekabetçi fiyatlar özel kimyasallar alanında müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmemizi sağlamaktadırlar. Safic-Alcan İş Geliştirme ve Koordinasyon Merkezi ile beraber uyumlu ekip çalışmamız da bizi bu anlamda kalıcı bir şekilde desteklemektedir.


Müşterilerimiz nezdinde uzun soluklu, güvenilir ve servis odaklı bir tedarikçi olmak amacında olduğumuzdan, halihazırda hizmetini verdiğimiz mükemmel lojistik ve stok satışlarının önemini çok iyi bilmekteyiz. 


Tedarikçi ve müşterilerimizin ticaret ortaklarımız olduklarını bilmekteyiz. Amacımız hepimizin başarılı olması, bunun için de pazarlarına hakim, en iyi servisleri verebilen, pazar eğilimlerini ve değişimlerini yakalayabilen, karlı büyüme oranları ve sürdürülebilir kalkınmayı destekleyen en iyi profesyonellerle çalışmaktayız.


Interplast, Türkiye’ de bir Safic-Alcan şirketi olup, tedarikçileri ve müşterileri tarafından her zaman tercih edilen bir çözüm ve ticaret ortağı olarak nitelendirilmektedir. Ticari ortaklarımıza olan derin bağlılığımızın bir neticesi olarak yenilikçi uygulama ve gelişmelere odaklanmış bulunmaktayız. Bu sebeple esnek lojistik çözümler ile destekli etkin tedarik ve teknik bilginin kalıcı olarak geliştirilmesi gerektiği önemin çok iyi bilmekteyiz. Safic-Alcan ve tüm çalışanları etik değerler içerisinde yaşamakta, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarını bilmekte, girişimci ruhunu ve şeffaflığını her daim korumaktadır.

 

Çalışmalarımız sadece Türkiye ile sınırlı olmayıp Türkiye’ nin doğal ihracat çekim alanı içinde bulunan ve tarihi ‘’İpek Yolu’’ bölgeleri olan Balkan, Kafkas, Orta Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerindeki müşterilerimize de aktif olarak hizmet vermekteyiz.

go online looking to cheat
reason women cheat all wives cheat website
click website cheater
cheat on your wife open wifes cheat
redirect why do wife cheat go
pregnancy pill link redirect